חייגו עכשיו -  0505567074    

   

 
 

חיפוש :

איתור נזילות מהיר ויעיל- מה צריך לעשות?

איך מאתרים?

איתור נזילות מדויק ומהיר מתבצע על ידי אנשי מקצוע. הם משתמשים בניסיון עשיר, הבנה של מבנה הצנרת ומכשור מתקדם על מנת לקבוע את מקום הנזילה והגורמים לה. מלאכת האיתור תוכל להתבצע בשיטות מסורתיות על בסיס היכרות עם מפת הצנרת ושבירת הקיר באזורים בהם ישנה סבירות גבוהה לנזילה. אפשרות נוספת תהיה שימוש בטכנולוגיה חדישה של צילום תרמי לאיתור נזילות. המצלמה התרמית יודעת לזהות אזורים של רטיבות בקיר וריכוזים של מים בתוך הקיר או מתחת לריצוף.

סימנים של נזילות:

על מנת להצליח להקדים ולהזמין את צוות גמליאל אינסטלציה לאיתור הנזילה, עליכם לדעת לזהות סימנים של נזילות. במקרים של נזילות חמורות אתם תבחינו בקלות במים שמטפטפים מתוך הקיר. במקרים של נזילות קלות יותר לא תבחינו בסימנים עד לשלב בו המים יפרצו החוצה ויגרמו לכתם של רטיבות או בליטה ברצפה.

את מי כדאי להזמין לביצוע איתור נזילות בבית?

מיד כאשר אתם מבחינים בסימנים של נזילות או רטיבות כדאי למהר להתקשר אל גמליאל אינסטלציה. עם מומחיות בתחום, ניסיון רב וציוד מתאים נוכל להציע לכם בדיוק את השירות לו אתם זקוקים. מאחר ומדובר בתהליך מורכב הדורש דיוק וניסיון, לא כדאי למהר להתפשר על עבודה חובבנית. איתור לא נכון של נזילות עלול לגרום לנזקים משמעותיים אותם תרצו למנוע.

חשוב לזכור כי איתור נזילות  הוא רק השלב הראשון בדרך לטיפול בבעיה. לאחר האיתור יש לבצע את התיקון הדרוש בצנרת על מנת לחזור לעשות בה שימוש תקין. הבחירה הנכונה תהיה אינסטלטור שמסוגל לספק לכם מענה מלא החל משלב האיתור, ועד לתיקון מלא של הצנרת בזמן הקצר ביותר תוך מינימום בלגן ונזק. לפרטים וייעוץ התקשרו:
050-5567074

או השאירו פרטים:
טואול בניית אתרים