חייגו עכשיו -  0505567074    

   

 
 

חיפוש :

איתור נזילות מים – כל מה שדחוף לכם לדעת

איך מאתרים נזילות?

מכשור מתקדם בתחום האינסטלציה מאפשר איתור נזילות מים ללא צורך בשבירת קירות. כיום, מצלמות טרמיות ושאר אמצעים טכנולוגיים חדישים משמשים את האינסטלטורים ומאפשרים איתור מדויק של נזילות בצנרת, סתימות ותקלות. השימוש בטכנולוגיה החדישה מאפשר ביצוע עבודה מהירה יותר, מדויקת יותר, יעילה יותר והרבה פחות מלכלכת בעבורכם.

איתור נזילות מים ללא שבירת קירות:

התקנה לא מקצועית של צנרת, איטום לא נכון של הגג ופיצוצים בצנרת שלכם או של השכנים, עלולים לגרום לסימני הרטיבות בהם אתם מבחינים. חשוב להבהיר כי אין מקום לנוכחות של מים בתוך הקירות, התקרה או הרצפה. סימני רטיבות מעידים על נזילה אותה עליכם לפעול לאתר ולתקן במהירות האפשרית.

חברת גמליאל אינסטלציה מתמחה באיתור נזילות מים בכל סוגי המבנים ותיקון מהיר של הצנרת. השירות המקצועי של החברה מאפשר ברוב המקרים את איתור הנזילה ללא צורך בפירוק של אריחים או שבירת קירות. שימוש במצלמות טרמיות מאפשר מתן פתרון מקצועי לבעיה תוך מינימום אי נוחות שלכם.

היכן הנזילה?

סימני הרטיבות יוכלו לשמש רמז למיקום הבעיה אך הם אינם מעידים בהכרח על המיקום המדויק של הפיצוץ בצנרת. המים מחלחלים מטה אל המקום בו נוח להם לפרוץ מבעד לקיר. על כן, אינסטלטור מנוסה לא ימהר לחפור בקיר בדיוק במקום בו מתנוסס כתם הרטיבות. טיפול מקצועי ונכון בבעיה יתרכז באיתור מדויק ככל האפשר של מקור התקלה. רק לאחר איתור ואבחון מדויק יתבצע תיקון ממוקד ויעיל.

בעבר נאלצו אינסטלטורים לחפור בקירות הבית על מנת לאתר את מקור הנזילה ולבצע את התיקון. כל תיקון של נזילה פשוטה דרש הריסת קירות וגרימת נזק משמעותי למבנה. היום כאשר ישנו ציוד מתקדם אל תתפשרו על פחות. אינסטלטור מקצועי ומנוסה יודע איך לאתר ולתקן נזילות תוך מינימום נזק למבנה.

 לפרטים וייעוץ התקשרו:
050-5567074

או השאירו פרטים:
טואול בניית אתרים