חייגו עכשיו -  0505567074    

   

 
 

חיפוש :

החלפת צנרת מים בדירה – מה צריך לעשות?

באיזו צנרת כדאי לבחור?

צנרת חוליות, צנרת נחושת, צנרת אלומיניום או אולי צנרת פלסטיק? איך תוכלו לדעת במה כדאי לכם לבחור? הדרך לבחור נכון מתחילה בבחירת אינסטלטור מקצועי, מנוסה ואמין. אם בחרתם באיש מקצוע תוכלו לקבל את כל ההסברים ולהיות בטוחים בבחירת חומר הגלם המתאים לכם ביותר. חברת גמליאל אינסטלציה שמה לב ליעד לספק לכלל לקוחותיה שירות מקצועי, אמין ואדיב. הצוות מלווה כל פרויקט מתחילתו לעד סיומו בשביעות רצון מלאה של הלקוח.

צינורות עיקריים מרכיבים את הצנרת בבית :
צינור  המוביל את המים אל הבית מצינור המים המרכזי וצינור שני האחראי לניקוז של המים המשומשים אל הצנרת המרכזית של הבניין/השכונה. חשוב שתדעו שלא בכל פרויקט החלפת צנרת יש להחליף את הצנרת כולה. כדאי תמיד לברר האם ניתן להסתפק בתיקון נקודתי. אם האינסטלטור ממליץ בכל זאת על החלפה מלאה כדאי לברר עמו מהי הסיבה לכך.

מה צפוי לנו לקראת החלפת צנרת?

ברוב המקרים ניתן יהיה להמשיך להתגורר בדירה במהלך החלפת הצנרת, אך יש לקחת בחשבון שלא תוכלו לעשות שימוש בצנרת. בחלק מהדירות תהיה השבתה של הצנרת רק באזור המטופל, ובחלק אחר תהיה השבתה מלאה של הצנרת בבית כולו. לרוב, הפרויקט דורש כמה ימים של עבודה. הצוות המקצועי מודע לאי הנוחות ועושה כל מאמץ להשלים את העבודה במהרה.

על מנת לבצע החלפה של הצנרת הקיימת יהיה צורך בחשיפתה. אם הצנרת נמצאת מתחת לריצוף יהיה צורך בהרמת הריצוף.
אם הצנרת נמצאת בתוך הקירות יהיה צורך בגרימת נזק לקירות.נציין כי קיימות היום שיטות עבודה חדישות המאפשרות החלפת צנרת או סלילת צנרת חדשה, ללא צורך בגרימת נזק לריצוף או לקירות הבית. לא בכל המקרים ניתן לעשות שימוש בשיטות החדשות, אך כדאי תמיד לבחון את כל האפשרויות. לפרטים וייעוץ התקשרו:
050-5567074

או השאירו פרטים:
טואול בניית אתרים