חייגו עכשיו -  0505567074    

   

 
 

חיפוש :

החלפת צנרת ביוב - מתי זה נדרש?

החלפת צנרת ביוב היא משימה מורכבת הדורשת ניסיון, רמה גבוהה של מקצועיות וציוד מתאים. בעבור הצוות המקצועי של גמליאל אינסטלציה עבודות החלפת צנרת ביוב הן דבר שבשגרה. הצוות מטפל בפרויקטים של החלפת צנרת לאחר התמוטטות של קו, החלפת צינורות עקב חדירת שורשים, החלפת מחברים ואטמים, החלפת צינורות שהתנפחו, החלפת צנרת ישנה עקב בלאי ועוד.

החלפת צנרת ביוב במסגרת תמ"א 38:

הגדלה של מספר הדיירים בבניין תביא לעומס יתר על הצנרת הקיימת. סביר מאוד שצנרת ישנה לא תצליח לשאת בעומס, תתקלקל לעתים קרובות ומהר מאוד תקרוס. על מנת למנוע את אי הנעימות כדאי יהיה להקדים תרופה למכה. במהלך תקופת השיפוצים ניתן לכלול גם החלפת צנרת ביוב מתוך מטרה להתאים בין הצנרת החדשה לבין מספר הדיירים בבניין.

חברת גמליאל אינסטלציה משתפת פעולה עם קבלנים המבצעים פרויקטים של תמ"א 38. החברה מתמחה בתחום ומבצעת התקנות מוצלחות של צנרת חדשה לשנים ארוכות של שימוש תקין. רצוי יהיה לנצל את תקופת שיפוץ הבניין על מנת לשפר את איכות החיים של דיירי הבניין עם תשתיות טובות יותר ושקט מבעיות צנרת.

כיצד מתבצעת ההחלפה?

עבודות החלפת צנרת ביוב מתבצעות היום תוך שימוש בשיטות עבודה מתקדמות המאפשרות החלפה מהירה של קווי הביוב תוך מינימום פגיעה בשגרת החיים ובשטח החצר. ציוד טכנולוגי חדיש מצליח לאתר מראש את האזורים הבעייתיים ואת הצינורות הפגועים. טכנולוגיה חדישה מצליחה לדחוף צינורות חדשים אל קווי הצנרת בצורה מדויקת כמעט ללא צורך בחפירה. שימוש בצינורות איכותיים וחזקים העומדים בתקנים המחמירים ביותר מבטיח שנים רבות של עמידות.

 לפרטים וייעוץ התקשרו:
050-5567074

או השאירו פרטים:
טואול בניית אתרים