חייגו עכשיו -  0505567074    

   

 
 
  1. דף הבית
  2. /
  3. החלפת צנרת ביוב
החלפת צנרת ביוב | החלפת צנרת מים - גמליאל אינסטלציה

החלפת צנרת ביוב - גמליאל אינסטלציה

א. אנו בגמליאל אינסטלציה מתקינים צנרת מים וביוב לבתים חדשים, לפי תכנית. כמו כן, אנו מחליפים צנרת לבתים ישנים, כשלחץ המים נמוך כתוצאה מסתימת הצינורות עקב אבנית, או במקרה של פיצוצים חוזרים ונשנים. אנו מחליפים את צנרת הברזל לצנרת מפלסטיק, ועובדים עם כל סוגי הצינורות. את ההחלפה של הצינורות אנו מבצעים על ידי פתיחה מינימלית של הקירות בחדרי האמבטיה והשירותים, ללא נזק לרצפה. את הצנרת במטבח אנו מחליפים על ידי שינוי התוואי של הצינורות, כדי לצמצם את הנזק של פתיחת הריצוף וארונות המטבח.
ב.  צנרת ביוב ביתית (דלוחין) בבתים ישנים, צנרת הביוב עשויה מברזל ומעופרת ובדרך כלל נרקבת ונוזלת ויש צורך להחליפה או לתקנה. אנו בגמליאל אינסטלציה מתמחים בסוג זה של עבודה. אנו פותחים את הריצוף בזהירות, כדי לא לפגוע בצנרת התקינה, מבצעים חיתוך לצנרת ולקופסאות הביקורת באמצעות מכשיר חשמלי, מחברים צנרת פלסטיק חדשה ומחברים בינה ובין הצנרת הישנה. בסד לבסוף סוגרים את הריצוף. על העבודה ניתנת אחריות למשך שנתיים.

החלפת תשתיות מים וביוב לבניינים:

אנו בגמליאל אינסטלציה מתמחים בחידוש מערכת המים וכיבוי האש של הבניין (מברזל סקדיול 40 מ-1/2" עד 3"), כולל החלפת חנוכיות ושיברים לפני השעונים. בין הקומות ובתוך הקירות, בפירים או בתוך האדמה, כולל פתיחה וסגירה של הריצוף/ האספלט/ האבנים המשתלבות, והתחברות לשעון העירייה. העבודה מתבצעת באופן נקי וללא נזקים.

לפרטים ויצירת קשר חייגו :
050-5567074
טואול בניית אתרים