חייגו עכשיו -  0505567074    

   

 
 

חיפוש :

פתיחת סתימות ביוב בכיור – מה עושים?

מדוע נוצרות סתימות בביוב?

צנרת הביוב מיועדת להזרמה של מים בלבד. בכל פעם בה אנו מזרימים אל הצנרת שאריות אורגניות או שמנים, נוצר מצב של הידבקות חלק מהחומר אל דפנות הצנרת. באופן הדרגתי, מצבר עוד ועוד חומר בדפנות הצנרת עד למצב של חסימה מלאה. בכל פעם בה אתם שוטפים אל הצנרת שמן לבישול, שאריות בצק, מגבונים לחים או מוצרי היגיינה, קחו בחשבון שעלולה להיווצר סתימה בצנרת.

איך אוכל לטפל בבעיה בעצמי?

באותם מקרים בהם מדובר בסתימה קלה בצנרת תוכלו לבצע פתיחת סתימות ביוב בעזרת ניקוי של הצנרת. בשלב ראשון עליכם לפתוח את פתח הביוב ולהוציא את הפסולת שהצטברה בו. לרוב, תמצאו בתעלת הניקוז של האמבטיה שיער רב שהצטבר וגרם לסתימה. אם מדובר בסתימה בכיור תוכלו להשתמש בפומפה על מנת לפתור את הבעיה.

אם לא הצלחתם לפתור את הבעיה בעצמכם הגיע הזמן לפנות אל גמליאל אינסטלציה לקבל שירות מקצועי, מהיר, אמין ואדיב. אינסטלטור מקצועי יגיע אליכם עם כלים מתאימים, ידע וניסיון. הוא יבחן את הצנרת, יאתר את מיקום הסתימה ויפעל בהתאם. בדיקה של אינסטלטור חיונית על מנת להבדיל בין מקרים של סתימה בצנרת שלכם לבין מקרים של סתימה בצנרת הבניין. פתיחת סתימות ביוב בצנרת הראשית של הבניין דורשת ברוב המקרים שימוש בביובית.

איך אפשר למנוע את הסתימה הבאה?

פתיחת סתימות ביוב היא הזדמנות למנוע את הסתימה הבאה תוך שימוש ברשתות סינון בפתחי הביוב. רשת הסינון מצמצמת משמעותית את כמות שאריות המזון החודרת אל הצנרת. כמו כן, יש להימנע מהשלכת מגבונים או כל מוצר היגיינה אחר אל האסלה. עליכם לזכור כי הצנרת מסוגלת להתמודד עם נייר טואלט בלבד. התקנה של סנן מים תוכל למנוע סתימות הנוצרות בהצטברות של אבנית.

 לפרטים וייעוץ התקשרו:
050-5567074

או השאירו פרטים:
טואול בניית אתרים