חייגו עכשיו -  0505567074    

   

 
 

חיפוש :

פתיחת סתימות בצנרת - שאלות נפוצות

איך נוצרת סתימה בצנרת?

מניעה של סתימות בצנרת מתחילה בהבנה של הדרך בה נוצרות הסתימות. תחילה חשוב לציין כי הצנרת מיועדת למעבר של מים וחומרים מתפוררים בלבד. כאשר חודרים/מושלכים אל הצנרת עצמים זרים, חומרים כבדים כמו חול, שאריות מזון רבות או מגבונים, נפגעת זרימת המים התקינה ונוצרת סתימה. גורמים נוספים להתפתחות של סתימות בצנרת הם הצטברות של שיער, השלכת מוצרי היגיינה אל האסלה והצטברות של אבנית בצנרת ישנה.

האם כדאי לפתוח סתימות בצנרת באופן עצמאי?

רשתות השיווק הגדולות משווקות חומרים לפתיחת סתימות בצנרת במתכונת של עשה זאת בעצמך. חומרים אלו הם למעשה כימיקלים רעילים מאוד אותם עליכם לשפוך אל הצנרת מתוך מטרה למוסס את הסתימה.
פתיחת סתימות בצנרת בעזרת חומרים אלו אינה מומלצת בשל היותה יעילה בצורה מוגבלת בלבד, גורמת לנזק סביבתי, מסוכנת לבריאות ובעלת פוטנציאל גרימת נזק בלתי הפיך לצנרת עצמה.

הכימיקלים כה חזקים עד כי בחלק מהמקרים הם גורמים להתפוררות של הצנרת. ברוב המקרים, פתיחת סתימות בצנרת שאינה מתבצעת על ידי איש מקצוע מסתיימת רק ביצירת פתח בסתימה. משמעות הדבר היא סתימות חוזרות המופיעות בתוך זמן קצר.

מה הקשר בין סתימות בצנרת לבין לחץ מים נמוך?

מצב של לחץ מים נמוך בברז מעיד על כך שאין זרימת תקינה של מים בצנרת. אם עד היום נהניתם מזרימת מים חזקה ובאופן הדרגתי הזרימה הפכה חלשה יותר ויותר, כדאי לפנות במהרה לאינסטלטור על מנת לאבחן את מקור הבעיה. לחץ מים נמוך עשוי להעיד על נזילות בצנרת, בעיה במשאבה של המים או סתימה בצנרת הביתית.

כל אחת מהבעיות הללו ובעיות אינסטלציה רבות אחרות, הצוות המקצועי של גמליאל אינסטלציה יודע לפתור. טיפול בבעיות אינסטלציה לא דוחים למחר. צרו קשר עוד היום ותחזרו ליהנות מזרם מים תקין וצנרת נטולת סתימות.

 לפרטים וייעוץ התקשרו:
050-5567074

או השאירו פרטים:
טואול בניית אתרים