חייגו עכשיו -  0505567074    

   

 
 

חיפוש :

פתיחת סתימות - מתי כדאי לבצע באופן עצמאי?

סתימות צנרת מופיעות בצנרת הביתית (כיור, אסלה, מקלחת, מטבח) או בצנרת המרכזית של הבניין. הגורם העיקרי לסתימות הוא שימוש לא נכון במערכת הביוב. כך למשל, השלכת מגבונים אל מערכת הביוב, הצטברות של שיער או שפיכת שמן אל הצנרת במטבח, עלולים לגרום לחסימה הצנרת שאינה מאפשרת מעבר תקין של מים. חיש מהר הצינור כולו נסתם והמים אינם מתנקזים.

פתיחת סתימות באופן עצמאי:

ציוד לטיפול עצמאי בסתימות תוכלו למצוא בכל חנות לחומרי בניין. רגע לפני שאתם ממהרים להתחיל בעבודה יש להקפיד על קריאה מלאה של הנחיות היצרן. עליכם להקפיד לטפל נכון בסתימה על מנת למנוע מצבים בהם ניסיון שלכם לפתוח את הסתימה גורם נזקים חמורים לצנרת. חומרי פתיחת סתימות עשויים להיות יעילים מאוד אך הם אינם מתאימים לכל סוגי הסתימות. על מנת לטפל בצנרת שלכם בצורה הטובה ביותר כדאי להעדיף שירות של אינסטלטור מקצועי.

שירות פתיחת סתימות הניתן על ידי אינסטלטור מקצועי כולל שימוש בציוד מתקדם המבטיח טיפול נכון בצנרת. הגורמים לסתימה יסולקו באופן מלא מהצנרת כך שלא יהיו סתימות חוזרות. צוות מקצועי יבדוק בעבורכם את הצנרת ויפתור גם בעיות מורכבות של צנרת עם כמה סתימות או סתימת צנרת בקו המים הראשי של הבניין.

סימנים של סתימה בצנרת:

אם המים בכיור המטבח או כיור האמבטיה אינם יורדים במהירות, ישנו גורם החוסם את הזרימה התקינה בצנרת. אם לחץ המים במקלחת או בברז המטבח הפך חלש, ישנה סתימת צנרת המונעת זרימה תקינה. חברת גמליאל אינסטלציה מבצעת את כל סוגי עבודות האינסטלציה. אתם מוזמנים לייצור עמנו קשר לפתרונות יעילים ומתקדמים לפתיחה מהירה של כל סוגי הסתימות.

 לפרטים וייעוץ התקשרו:
050-5567074

או השאירו פרטים:
טואול בניית אתרים