חייגו עכשיו -  0505567074    

   

 
 

חיפוש :

תיקון נזילות מים עם עמידות לשנים

הכול מסכימים כי נזילות של מים הן צרה צרורה. מדובר באחת הבעיות החמורות ביותר בכל מבנה. פעמים רבות, המים נוזלים בתוך הקירות וגורמים לנזקים משמעותיים עד לרגע בו אנו מבחינים בכתם הרטיבות ומתחילים לטפל בבעיה.

כתם הרטיבות הופיע – מה עושים?

תיקון נזילות מים בבתים פרטיים או בבנייני מגורים הוא עסק למקצוענים. אם פתיחה של סתימות קלות בביוב תוכלו לבצע בעצמכם, תיקון או איתור נזילות מחייב פנייה אל איש מקצוע. חברת גמליאל אינסטלציה יודעת איך לבצע תיקוני נזילות בצורה יעילה ומהירה תוך מינימום נזקים ומקסימום תוצאות. טכנולוגי חדשה יחד עם ניסיון רב מאפשרים לצוות לטפל בצנרת שלכם בצורה חכמה ומודרנית. התיקון מתבצע בצורה יסודית כך שלא יהיו נזילות חוזרות באותו המקום בעתיד הקרוב.

סריקה חיצונית של הצנרת:

אם בעבר היה עלינו לשבור את הקירות או את אריחי הרצפה על מנת לבחון את הצנרת ולאתר נזילות, היום אפשר גם אחרת. בעזרת מצלמות תרמיות ניתן לאתר את מוקד התקלה, לאבחן אותה ולבצע תיקון נקודתי. שיטות עבודה מתקדמות מאפשרות החדרת חומר איטום אל הצנרת מתוך מטרה לייצור מעטפת אוטמת באזור בו ישנה נזילה.

מדוע אסור לדחות את הטיפול בנזילה?

אותו כתם רטיבות קטן שהופיע הערב בתקרה יהפוך מחר לכתם מים גדול ממנו מטפטפים מים אל הספה האיטלקית החדשה שלכם. המים מאופיינים ביכולת עבירות מדהימה, הם אינם נחים לרגע, מחלחלים מטה ומחפשים את המיקום הטוב ביותר לפריצה. בכל פעם בה אתם דוחים תיקון נזילות למחר אתם למעשה מאפשרים את הרחבת היקף הנזק שנגרם למבנה.

עשו לכם הרגל למהר לבחון כל כתם של רטיבות, שינויים בגוון של הריצוף והתנפחות של אזורים בקירות או בתקרה. במקרים רבים, כתם הרטיבות המעיד על נזילה בצנרת שלכם יופיע בדירת השכנים. עליכם למהר לטפל בבעיה על מנת לקבוע מי הוא הגורם האחראי לה, לצמצם את הנזק ולמזער את העלויות.

 

 לפרטים וייעוץ התקשרו:
050-5567074

או השאירו פרטים:
טואול בניית אתרים